Wedstrijdkalender en uitslagen

29/04/2019 19:00 MVC Vitralux Tegen Dek (P2) 8 6
29/04/2019 20:00 FC Kruisband Schrijnwerken Vercaemst (P2) 5 3
29/04/2019 21:00 FC Perlux – Ter Leie MVV Waregem ’74 (P2) 6 7
30/04/2019 19:00 Kint Construct FC Levrau (P1) 4 5
30/04/2019 20:00 The Fellas Bar Hermanos (P1) 0 5
30/04/2019 21:00 De Gepigmenteerden Magiër Carrosserie Verbauwhede (P1) 4 1
2/05/2019 19:00 Tuinen Gerrit Roofing De Waele (P3) 3 5
2/05/2019 20:00 All Blacks Electro Vandersteene ’74 (P3) 0 5
2/05/2019 21:00 Woodwall Entre-nous (P3) 9 8
6/05/2019 19:00 Kint Construct 205 jaar Verhaeghe (P1) 8 3
6/05/2019 20:00 FC Levrau De Gepigmenteerden Magiër (P1) 4 15
6/05/2019 21:00 Carrosserie Verbauwhede The Fellas (P1) 18 4
7/05/2019 19:00 Tuinen Gerrit ATS Waregem (P3) 9 8
7/05/2019 20:00 Roofing De Waele Woodwall (P3) 4 5
7/05/2019 21:00 Entre-nous All Blacks (P3) 8 4
8/05/2019 19:00 MVC Vitralux Frituur Den Ast (P2) 3 21
8/05/2019 20:00 Tegen Dek FC Perlux – Ter Leie (P2) 3 9
8/05/2019 21:00 MVV Waregem ’74 FC Kruisband (P2) 4 3
9/05/2019 19:00 The Fellas FC Levrau (P1) 12 18
9/05/2019 20:00 De Gepigmenteerden Magiër Kint Construct (P1) 9 3
9/05/2019 21:00 205 jaar Verhaeghe Bar Hermanos (P1) 4 7
13/05/2019 19:00 Frituur Den Ast Schrijnwerken Vercaemst (P2) 24 2
13/05/2019 20:00 FC Perlux – Ter Leie MVC Vitralux (P2) 15 1
13/05/2019 21:00 FC Kruisband Tegen Dek (P2) 2 7
14/05/2019 19:00 Woodwall ATS Waregem (P3) 5 9
14/05/2019 20:00 Entre-nous Electro Vandersteene ’74 (P3) 8 4
14/05/2019 21:00 Tuinen Gerrit All Blacks (P3) 11 6
15/05/2019 19:00 Carrosserie Verbauwhede Bar Hermanos (P1) 9 5
15/05/2019 20:00 Kint Construct The Fellas (P1) 1 9
15/05/2019 21:00 De Gepigmenteerden Magiër 205 jaar Verhaeghe (P1) 4 5
16/05/2019 19:00 Frituur Den Ast Tegen Dek (P2) 15 3
16/05/2019 20:00 MVV Waregem ’74 MVC Vitralux (P2) 5 0
16/05/2019 21:00 Schrijnwerken Vercaemst FC Perlux – Ter Leie (P2) 3 13
20/05/2019 19:00 ATS Waregem Electro Vandersteene ’74 (P3) 7 4
20/05/2019 20:00 Woodwall Tuinen Gerrit (P3) 4 3
20/05/2019 21:00 All Blacks Roofing De Waele (P3) 6 12
21/05/2019 19:00 205 jaar Verhaeghe Carrosserie Verbauwhede (P1) 7 8
21/05/2019 20:00 The Fellas De Gepigmenteerden Magiër (P1) 2 15
21/05/2019 21:00 Bar Hermanos FC Levrau (P1) 4 3
22/05/2019 19:00 FC Perlux – Ter Leie Frituur Den Ast (P2) 3 4
22/05/2019 20:00 MVV Waregem ’74 Schrijnwerken Vercaemst (P2) 11 4
22/05/2019 21:00 MVC Vitralux FC Kruisband (P2) 8 8
23/05/2019 19:00 ATS Waregem Entre-nous (P3) 10 4
23/05/2019 20:00 All Blacks Woodwall (P3) 0 5
23/05/2019 21:00 Electro Vandersteene ’74 Roofing De Waele (P3) 4 3
27/05/2019 19:00 All Blacks ATS Waregem (P3) 0 20
27/05/2019 20:00 Roofing De Waele Entre-nous (P3) 11 6
28/05/2019 19:00 Kint Construct Bar Hermanos (P1) 0 10
28/05/2019 20:00 FC Levrau Carrosserie Verbauwhede (P1) 4 9
28/05/2019 21:00 The Fellas 205 jaar Verhaeghe (P1) 3 7
29/05/2019 19:00 Frituur Den Ast MVV Waregem ’74 (P2) 4 4
29/05/2019 20:00 FC Kruisband FC Perlux – Ter Leie (P2) 4 6
29/05/2019 21:00 Schrijnwerken Vercaemst Tegen Dek (P2) 7 8
3/06/2019 19:00 FC Kruisband Frituur Den Ast (P2) 7 13
3/06/2019 20:00 Tegen Dek MVV Waregem ’74 (P2) 5 11
3/06/2019 21:00 MVC Vitralux Schrijnwerken Vercaemst (P2) 1 6
4/06/2019 19:00 Bar Hermanos De Gepigmenteerden Magiër (P1) 3 9
4/06/2019 20:00 Carrosserie Verbauwhede Kint Construct (P1) 24 1
4/06/2019 21:00 205 jaar Verhaeghe FC Levrau (P1) 11 4
4/06/2019 22:00 Tuinen Gerrit Electro Vandersteene ’74 (P3) 8 1
5/06/2019 19:00 ATS Waregem Roofing De Waele (P3) 12 5
5/06/2019 20:00 Entre-nous Tuinen Gerrit (P3) 6 2
5/06/2019 21:00 Electro Vandersteene ’74 Woodwall (P3) 0 8
11/06/2019 19:00 Kint Construct All Blacks 8 – 4 A
11/06/2019 20:00 Roofing De Waele Electro Vandersteene ’74 7 – 9 B
11/06/2019 21:00 205 jaar Verhaeghe FC Kruisband 8 – 8 C
12/06/2019 19:00 Entre-nous FC Levrau 2 – 5 D
12/06/2019 20:00 Tegen Dek Tuinen Gerrit 10 – 5 E
12/06/2019 21:00 Frituur Den Ast Bar Hermanos 13 – 6 F
13/06/2019 19:00 ATS Waregem FC Perlux – Ter Leie 6 – 4 G
13/06/2019 20:00 De Gepigmenteerden Magiër Woodwall 4 – 2 H
13/06/2019 21:00 MVV Waregem ’74 Carrosserie Verbauwhede 5 – 11 I
17/06/2019 19:00 MVC Vitralux Kint Construct 3 – 4 1
17/06/2019 20:00 The Fellas Schrijnwerken Vercaemst 5 – 0 2
18/06/2019 19:00 Electro Vandersteene ’74 205 jaar Verhaeghe 3 – 9 3
18/06/2019 20:00 FC Levrau Tegen Dek 5 – 0 4
19/06/2019 19:00 Frituur Den Ast ATS Waregem 7 – 8 5
19/06/2019 20:00 De Gepigmenteerden Magiër Carrosserie Verbauwhede 9 – 3 6
24/06/2019 19:00 MVC Vitralux Schrijnwerken Vercaemst 5 – 0
24/06/2019 20:00 Kint Construct The Fellas 9 – 3  Winnaar Cristalcup C
25/06/2019 19:00 Electro Vandersteene ’74 Tegen Dek 4 – 9
25/06/2019 20:00 205 jaar Verhaeghe FC Levrau 11 – 2 Winnaar Cristalcup B
26/06/2019 19:00 Frituur Den Ast Carrosserie Verbauwhede 8 – 8 (2-4)
26/06/2019 20:00 ATS Waregem De Gepigmenteerden Magiër 6 – 3 Winnaar Cristalcup A
26/06/2019 21:00 PRIJSUITREIKING WINTER- EN ZOMERCOMPETITIE
GRATIS RECEPTIE

 

Cristalcup A: alle 1ste en  2de  + 2 beste 3de van de poules
1* Frituur Den Ast beste 1ste  van de 3 poules
1** ATS Waregem tweede beste 1ste van de 3 poules
1*** De Gepigmenteerden Magiër derde beste 1ste  van de 3 poules
2* MVV Waregem ’74 beste 2de  van de 3 poules
2** Carrosserie Verbauwhede tweede beste 2de  van de 3 poules
2*** Woodwall derde beste 2de  van de 3 poules
3*FC Perlux – Ter Leie beste 3de  van de 3 poules
3** Bar Hermanos tweede beste 3de van de 3 poules
Cristalcup B: laatste 3de + alle 4de en 5de + beste 6de van de poules
3*** Roofing De Waele derde beste 3de van de 3 poules
4* 205 jaar Verhaeghe beste 4de van de 3 poules
4** Entre-nous tweede beste 4de van de 3 poules
4*** Tegen Dek derde beste 4de van de 3 poules
5* Tuinen Gerrit beste 5de van de 3 poules
5** FC Levrau tweede beste 5de van de 3 poules
5*** FC Kruisband 3de beste 5de van de 3 poules
6* Electro Vandersteene ’74 beste 6de van de 3 poules
Cristalcup C: laatste twee  6de + 7de van de poules
6** MVC Vitralux tweede beste 6de van de 3 poules
6*** The Fellas derde beste 6de van de 3 poules
7* Schrijnwerken Vercaemst beste 7de van de 3 poules
7** Kint Construct tweede beste 7de van de 3 poules
7*** All Blacks derde beste 7de van de 3 poules

 

Klassement per poule :

  1. Puntenaantal
  2. Gewonnen wedstrijden
  3. Resultaat van de onderlinge duels
  4. Doelpuntensaldo
  5. Gescoorde doelpunten
  6. Minste gele kaarten (rode kaart = 2 gele kaarten)
  7. Loting

Bepalen van beste 1ste, 2de, 3,de … :

  1. Puntenaantal
  2. Gewonnen wedstrijden
  3. Doelpuntensaldo
  4. Gescoorde doelpunten
  5. Minste gele kaarten (rode kaart = 2 gele kaarten)
  6. Loting
Frituur Den Ast 1*
ATS Waregem 1**
De Gepigmenteerden Magiër 1***
MVV Waregem ’74 2*
Carrosserie Verbauwhede 2**
Woodwall 2***
FC Perlux – Ter Leie 3*
Bar Hermanos 3**
Roofing De Waele 3***
205 jaar Verhaeghe 4*
Entre-nous 4**
Tegen Dek 4***
Tuinen Gerrit 5*
FC Levrau 5**
FC Kruisband 5***
Electro Vandersteene ’74 6*
MVC Vitralux 6**
The Fellas 6***
Schrijnwerken Vercaemst 7*
Kint Construct 7**
All Blacks 7***

Gele en rode kaarten:

Gele kaart: De speler kan nog verder deelnemen aan de wedstrijd

Twee gele kaarten :  De speler moet vervangen worden en mag  niet verder deelnemen aan de wedstrijd.

Rode kaart: De speler mag niet meer vervangen worden en is geschorst voor het verdere verloop van het tornooi.

Drie gele kaarten: een speler die tijdens het tornooi 3 gele kaarten heeft gekregen is geschorst voor het verdere verloop van het tornooi (vanaf de eerstvolgende wedstrijd na de 3de gele kaart)

Bij gelijke stand na de reguliere tijd (niet in de poulefase):

 

Advertenties