KWAR2 ploegen

KWAR2

1
Markt 28 mvc
Benedict Verriest
Brenlaan 11 8790 Waregem
0476/387545
benedikt.verriest@telenet.be
2
MVC Vitralux
Wim Vermeersch
Zagerijstraat 15  8790 Waregem
0479/383342
wim@vitralux.be
3
Fintro
Herman Verbeke
Pijkstraat 55, 8790 Waregem
0498/886271
herman.verbeke@fintro.be
4
Easy Fit
Jonas Clarysse
Otegemplaats 4B 8553 Otegem
0472/332602
jonas.clarysse@gmail.com
5
Brood & Banket Vanhulsen
Karel Vanhulsen
Brouwerijstraat 35  8720 Markegem
0479/987202
karel.vanhulsen@renson.be
6
Waterhoek
Toon Erauw
Tapijtstraat 44, 8790 Waregem
0477/782179
toon.erauw@belgacom.net
7
Peirs Gebr/ Laebens
Christophe Harinck
Leiestraat 38  8792 Desselgem
0478/303991
christophe.harinck@telenet.be
8
Kint Konstrukt
Gaetan Devos
Stationsstraat 70 bus 1/1 8790 Waregem
0498/681372
gaetan_devos@hotmail.com
9
Boekh & Fisc Baudoncq Hendriek
Stijn Vandenbroucke
Hoge Kouter 14 8790 Waregem
0472/366816
svandenbroucke@hotmail.com
10
LG united
KennyLecoutere
Kollegelaan 87 8530 Harelbeke
0491/409278
kennylecoutere@gmail.com
11
Proxy – Van Laecke
Bert Bekaert
Brouwerijstraat 100 8790 Waregem
0490/650992
bert_bekaert@hotmail.com
12
MVC Schrijnwerken Vercaemst
Brecht Van De Voorde
Warandestraat 23 8790 Waregem
0478/674349
brechtvandevoorde@gmail.com

Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s