KWAR1 voorronde

Alle wedstrijden:

Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
04-09-2018 21:00 TENTEN BRUNO FONCKE MVC TM-DECOR-ALVERBO 7 – 7
 
04-09-2018 22:00 BAR HERMANOS FC PERLUX – TER LEIE 8 – 4
 
05-09-2018 20:00 DEL-SPORT FC LEVRAU 8 – 5
 
05-09-2018 21:00 TUINEN DEWULF COIFFURE FLORIJN 3 – 8
 
05-09-2018 22:00 MVV WAREGEM 74 B ELECTRO VANDERSTEENE ’74 13 – 4
 
11-09-2018 20:00 LG & FOOLS GARDEN KRISCAR – DEN HEMEL 4 – 4
 
11-09-2018 21:00 TUINEN DEWULF DEL-SPORT 2 – 6
 
12-09-2018 21:00 COIFFURE FLORIJN MVV WAREGEM 74 B 10 – 6
 
12-09-2018 22:00 FC PERLUX – TER LEIE TENTEN BRUNO FONCKE 9 – 4
 
13-09-2018 21:30 MVC TM-DECOR-ALVERBO FC LEVRAU 16 – 5
 
18-09-2018 19:00 ELECTRO VANDERSTEENE ’74 LG & FOOLS GARDEN 6 – 2
 
18-09-2018 20:00 KRISCAR – DEN HEMEL BAR HERMANOS 6 – 7
 
18-09-2018 21:00 MVV WAREGEM 74 B TUINEN DEWULF 6 – 0
 
19-09-2018 21:00 FC LEVRAU FC PERLUX – TER LEIE 4 – 10
 
25-09-2018 19:00 LG & FOOLS GARDEN COIFFURE FLORIJN 3 – 9
 
25-09-2018 20:00 TENTEN BRUNO FONCKE KRISCAR – DEN HEMEL 7 – 7
 
25-09-2018 21:00 BAR HERMANOS ELECTRO VANDERSTEENE ’74 6 – 6
 
26-09-2018 22:00 MVV WAREGEM 74 B DEL-SPORT 6 – 10
 
27-09-2018 21:30 FC PERLUX – TER LEIE MVC TM-DECOR-ALVERBO 8 – 3
 
02-10-2018 19:00 ELECTRO VANDERSTEENE ’74 TENTEN BRUNO FONCKE 6 – 2
 
02-10-2018 21:00 TUINEN DEWULF LG & FOOLS GARDEN 3 – 3
 
02-10-2018 22:00 DEL-SPORT FC PERLUX – TER LEIE 7 – 5
 
03-10-2018 21:00 COIFFURE FLORIJN BAR HERMANOS 7 – 4
 
03-10-2018 22:00 KRISCAR – DEN HEMEL FC LEVRAU 2 – 7
 
09-10-2018 19:00 TENTEN BRUNO FONCKE COIFFURE FLORIJN 7 – 9
 
09-10-2018 20:00 LG & FOOLS GARDEN MVV WAREGEM 74 B 3 – 5
 
09-10-2018 21:00 BAR HERMANOS TUINEN DEWULF 5 – 3
 
09-10-2018 22:00 MVC TM-DECOR-ALVERBO KRISCAR – DEN HEMEL 4 – 2
 
11-10-2018 21:30 FC LEVRAU ELECTRO VANDERSTEENE ’74 2 – 4
 
16-10-2018 19:00 MVV WAREGEM 74 B BAR HERMANOS   –  
 
16-10-2018 21:00 KRISCAR – DEN HEMEL FC PERLUX – TER LEIE   –  
 
16-10-2018 22:00 LG & FOOLS GARDEN DEL-SPORT   –  
 
18-10-2018 20:30 TUINEN DEWULF TENTEN BRUNO FONCKE   –  
 
18-10-2018 21:30 ELECTRO VANDERSTEENE ’74 MVC TM-DECOR-ALVERBO   –  
 
23-10-2018 19:00 BAR HERMANOS LG & FOOLS GARDEN   –  
 
23-10-2018 21:00 FC PERLUX – TER LEIE ELECTRO VANDERSTEENE ’74   –  
 
23-10-2018 22:00 TENTEN BRUNO FONCKE MVV WAREGEM 74 B   –  
 
24-10-2018 20:00 DEL-SPORT KRISCAR – DEN HEMEL   –  
 
25-10-2018 20:30 COIFFURE FLORIJN FC LEVRAU   –  
 
30-10-2018 19:00 LG & FOOLS GARDEN TENTEN BRUNO FONCKE   –  
 
30-10-2018 22:00 ELECTRO VANDERSTEENE ’74 KRISCAR – DEN HEMEL   –  
 
06-11-2018 21:00 TUINEN DEWULF MVC TM-DECOR-ALVERBO   –  
 
07-11-2018 20:00 COIFFURE FLORIJN FC PERLUX – TER LEIE   –  
 
07-11-2018 21:00 MVV WAREGEM 74 B FC LEVRAU   –  
 
08-11-2018 19:30 TENTEN BRUNO FONCKE BAR HERMANOS   –  
 
08-11-2018 21:30 DEL-SPORT ELECTRO VANDERSTEENE ’74   –  
 
13-11-2018 20:00 KRISCAR – DEN HEMEL COIFFURE FLORIJN   –  
13-11-2018 21:00 FC PERLUX – TER LEIE TUINEN DEWULF   –  
 
13-11-2018 22:00 MVC TM-DECOR-ALVERBO MVV WAREGEM 74 B   –  
 
14-11-2018 20:00 FC LEVRAU LG & FOOLS GARDEN   –  
 
15-11-2018 21:30 TENTEN BRUNO FONCKE DEL-SPORT   –  
 
20-11-2018 20:00 TUINEN DEWULF KRISCAR – DEN HEMEL   –  
 
20-11-2018 22:00 COIFFURE FLORIJN ELECTRO VANDERSTEENE ’74   –  
 
21-11-2018 21:00 MVV WAREGEM 74 B FC PERLUX – TER LEIE   –  
 
21-11-2018 22:00 LG & FOOLS GARDEN MVC TM-DECOR-ALVERBO   –  
 
22-11-2018 19:30 BAR HERMANOS FC LEVRAU   –  
 
27-11-2018 19:00 FC LEVRAU TENTEN BRUNO FONCKE   –  
 
27-11-2018 20:00 ELECTRO VANDERSTEENE ’74 TUINEN DEWULF   –  
 
27-11-2018 21:00 MVC TM-DECOR-ALVERBO BAR HERMANOS   –  
 
28-11-2018 21:00 DEL-SPORT COIFFURE FLORIJN   –  
 
04-12-2018 20:00 KRISCAR – DEN HEMEL MVV WAREGEM 74 B   –  
 
04-12-2018 21:00 FC PERLUX – TER LEIE LG & FOOLS GARDEN   –  
 
04-12-2018 22:00 DEL-SPORT MVC TM-DECOR-ALVERBO   –  
 
05-12-2018 20:00 BAR HERMANOS DEL-SPORT   –  
 
05-12-2018 22:00 FC LEVRAU TUINEN DEWULF   –  
 
06-12-2018 21:30 MVC TM-DECOR-ALVERBO COIFFURE FLORIJN   –  
Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

Puntensysteem: Overwinning 3 ptn, verlies 0 ptn,  gelijkspel 1 pt.  Klassement wordt als volgt opgemaakt: 1. puntenaantal 2. gewonnen wedstrijden 3. resultaat van de onderlinge duels 4. gescoorde doelpunten (na neutralisatie van de forfaits) 5. doelpuntensaldo (na neutralisatie forfaits) 6. loting.  

Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s