KWAR1 ploegen

KWAR1

1
Max Boys
Eric Callens
Loverstraat 108  8710 St.-Baafs-Vijve
0478/908420
callenseric@telenet.be
2
Tuinen Dobias Koudijzer
Gillis Cortvriend
Loverstraat 67  8710 St.-Baafs-Vijve
0472/781696
gillis.cortvriend@gmail.com
3
Cappuccino
Vervaeck Koen
J. Huyslaan 58, 8790 Waregem
0472/599431
vervaeck.koen@skynet.be
4
Tenten Bruno Foncke
Steven Camelbeke
Kraaienveld 14  8790 Waregem
0476/996007
camelbeke@skynet.be
5
Pale Binn
Maarten Putman
Albert Servaeslaan 81  8790 Waregem
0479/758916
maarten_2@hotmail.com
6
Aqua Thermae Speleers
Korneel Speleers
Boulezlaan 17 B1 8790 Waregem
0476/711349
korneel.speleers@telenet.be
7
FC Perlux
Filip Goeminne
Keerstraat 16  8790 Waregem
0477/270194
filip.perlux@pandora.be
8
Kriscar/Den Hemel
Akim Bultinck
Berkenlaan 7  8790 Waregem
0495/876623
akim.bultinck@gmail.com
9
Ter Leie
Francis Verthé
A. Saverysstraat 10  8790 Waregem
0495/705836
Francis.verthe@cras.be
10
Electro Vandersteene 74
Laurent Dewaele
Garenstraat 9 8790 Waregem
0473/490432
dewaele_laurent@hotmail.com
11
Del-Sport
Vincent Depaepe
Brouwerijstraat 104/29 8790 Waregem
0475/603272
Venne1@hotmail.com
12
FC Levrau
Kenneth De Pourcq
Kruiskesstraat 90 8790 Waregem
0472/668003
pourcqy@hotmail.com

Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s