Ploegen wintercompetitie 2017-2018

1
Del-Sport
Vincent Depaepe
Brouwerijstraat 104/29 8790 Waregem
0475/603272
vincent.depaepe@hotmail.com
2
Ter Leie
Kristof Dhollander
René Declercqstraat 9 8570 Anzegem
0497/410279
kristof@dhoreca-service.be
3
FC Perlux
Filip Goeminne
Keerstraat 16  8790 Waregem
0477/270194
filip.perlux@telenet.be
4
LG united
Kenny Lecoutere
Kollegelaan 87 8530 Harelbeke
0491/409278
kennylecoutere@gmail.com
5
Electro Vandersteene ’74
Laurent Dewaele
Garenstraat 9 8790 Waregem
0473/490432
dewaele_laurent@hotmail.com
6
Tenten Bruno Foncke
Bruno Foncke
Waregemseweg 62 8790 Waregem
0477/685628
bruno.foncke@skynet.be
7
MVC Schrijnwerken Vercaemst
Olivier Vercaemst
Papegaaistraat 12 8790 Waregem
0475/414445
olivier@vandecasteele.be
8
Coiffure Florijn
Pieter Vaneeckhout
St. Streuvelsstraat 68 8790 Waregem
0494/423123
vaneeckhout_pietse@hotmail.com
9
FC Levrau
Kenneth De Pourcq
Kruiskesstraat 90 8790 Waregem
0479/034223
pourcqy@hotmail.com
10
Kriscar/Den Hemel
Akim Bultinck
Berkenlaan 7  8790 Waregem
0495/876623
akim.bultinck@gmail.com
11
MVC Vitralux
Wim Vermeersch
Driesstraat 23  8790 Waregem
0479/383342
wim@vitralux.be
12
Peirs Gebr/ Laebens
Christophe Harinck
Leiestraat 38  8792 Desselgem
0478/303991
christophe.harinck@telenet.be
13
Tuinen Dewulf
Joachim Verbauwhede
Erasmuslaan 2 8790 Waregem
0498/078483
Joachimverbauwhede@hotmail.com
14
Easy Fit
Jonas Clarysse
Otegemplaats 4B 8553 Otegem
0472/332602
jonas.clarysse@gmail.com
15
Waterhoek
Toon Erauw
Tapijtstraat 44, 8790 Waregem
0477/782179
toon.erauw@belgacom.net
16
Kint Konstrukt
Gaetan Devos
Zultseweg 35  8790 Waregem
0498/681372
gaetan_devos@hotmail.com
17
Proxy – Van Laecke
Bert Bekaert
Brouwerijstraat 100 8790 Waregem
0490/650992
bert_bekaert@hotmail.com
18
Markt 28 mvc
Benedict Verriest
Bremlaan 11 8790 Waregem
0476/387545
benedikt.verriest@telenet.be
19
MVC Waereghem
Ruben Maertens
Hoogmolenwegel 75, 8790 Waregem
0493/658225
ruben.maertens@sgsintpaulus.eu
20
Fintro
Herman Verbeke
Pijkstraat 55  8790 Waregem
0498/886271
herman.verbeke@fintro.be
21
Mvc TM-decor-Alverbo
Sander Goemaere
Kortrijkse Heerweg 37 8540 Deerlijk
0496/331498
sandergoemaere-24-07-91@hotmail.com
22
MVV Waregem 74
Kevin Mortier
Bistierland 24 8530 Harelbeke
0471/259728
mortierke@skynet.be
23
All Blacks
Thomas Vanhauwere
Bremlaan 20 8790 Waregem
0479/967719
thomasvanhauwere@hotmail.com
24
Bar Hermanos
Thomas Missant
Pontstraat 6 9770 Kruishoutem
0486/534558
t_missant@hotmail.com

Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s